چطور در ۶ ماه برای عروسی برنامه ریزی کنیم؟

چطور در ۶ ماه برای عروسی برنامه ریزی کنیم؟

 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در تدارک برگزاری جشن عروسی خود هستید , به شما تبریک میگوییم.

در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه در طول ۶ ماه برای یک جشن عروسی به یاد ماندنی و خاطره انگیز برنامه ریزی کنید , پس با ما همراه باشید.

 

قدم اول:

 

مشخص کردن بودجه عروسی

قبل از هر چیز باید بودجه خود را مشخص کنید, شما برای برگزاری یک جشن مخارج و هزینه های مختلفی دارید و لازم است از میزان بودجه ای که دارید اطلاع دقیقی داشته باشید تا بتوانید بهترین خریدها را انجام بدهید, در این مرحله حتی در مورد چک هایی که ممکن است لازم باشد پرداخت کنید دقیق برنامه ریزی کنید.

 

قدم دوم:

 

انتخاب محل برگزاری

اگر اصرار دارید در یک تاریخ مشخص مراسم خود را برگزار کنید پس بهتر است در مورد مکان ها و تالارهایی که در آن روز خاص امکان رزرو دارند بررسی کنید و نیازی به بررسی همه تالارها ندارید.

در مورد محل برگزاری مراسم تا حد امکان وسواس به خرج بدهید, ورودی که باید پرداخت کنید, تنوع غذاها , جای پارکینگ مناسب برای مهمان ها و خلاصه همه و همه را با دقت بررسی کنید. سعی کنید چیزی از قلم نیفتد.

بیشترین زمان جشن شما در این محل انجام میشود و شما دوست دارید مراسم در نهایت آرامش و خوشی برگزار گردد و به همه خوش بگذرد.

در نهایت اگر مکانی متناسب با بودجه خود پیدا نکردید نگران نباشید , میتوانید از حیاط خانه آشنایان و بستگان استفاده کنید, در اینصورت شما یک صرفه جویی بزرگ هم خواهید داشت.

 

 

قدم سوم: 

 

انتخاب لباس

نوبتی هم باشد نوبت انتخاب لباس عروس و داماد است. ممکن است فکر کنید چون وقت زیادی تا زمان مراسم نمانده پس در مورد لباس وقت کافی نخواهید داشت اما اشتباه نکنید, این روز بهترین روز زنگی شماست پس باید لباس دلخواه خود را بپوشید.

اگر لازم است حتی در آخرین مرحله تغییرات لازم را در لباس خود بدهید, شاید بتوانید برای صرفه جویی در وقت ابتدا مدل مورد علاقه خود را در فروشگاه های آنلاین پیدا کنید.

 

قدم چهارم:

 

ارسال کارت دعوت به مهمانان

وقتی تاریخ دقیق عروسی شما مشخص شد وقت آن فرا رسیده تا کارت دعوت مراسم را به مهمانان خود ارسال کنید.

بهتر است در این کار سریع عمل کنید زیرا ممکن است مهمانان شما برنامه های دیگری مانند سفر و یا مهمانی های دیگر را داشته باشند , فراموش نکنید آدرس محل برگزاری و شرایط برگزاری مراسم را تا حد امکان در کارت دعوت برای مهمانان مشخص کنید.

 

 

قدم پنجم:

 

عکاس و فیلمبردار رزرو کنید

عکاسان متخصص و ماهر همیشه برنامه های شلوغی دارند و معمولا برای روزهای خاص از قبل رزرو شده اند , یادتان باشد برای داشتن یک آلبوم زیبا از عکسهای عروسی حتما در اولین فرصت به سراغ عکاس مورد نظر خود بروید.

 

قدم ششم:

 

کیک سفارش بدهید

دقیقا مانند عکاس حرفه ای , شیرینی پز های ماهر هم متقاضیان زیادی دارند, مدل کیک خود را انتخاب کنید و آن را برای روز عروسی خود سفارش بدهید, اطمینان حاصل کنید که کیک از مواد تازه و کاملا بهداشتی تهیه شود.

 

قدم هفتم:

نفس عمیق بکشید..برنامه ریزی شما موفقیت آمیز بود

 

مجله عروس

منبع: اختصاصی عروس پیج
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *