چرا شب قبل از عروسی مهم است؟

چرا شب قبل از عروسی مهم است؟

شب قبل از عروسی برای عروس و داماد بسیار مهم است.

استرس برگزاری یک مهمانی خوب با لحظاتی خاطره انگیز برای هر زوجی بسیار خسته کننده و سنگین است بنابراین عروس و داماد باید شب قبل از عروسی آرامش خود را حفظ کنند تا در روز مراسم با روحیه شاد و کاملا سرحال باشند.

بنابرایت توصیه میشود در شب قبل از عروسی این کارها را انجام ندهند:

 کفش نامناسب نپوشید:

شاید مجبور باشید تا لحظات آخر و شب قبل از مراسم هم در رفت و آمد باشید , مثلا برای استقبال از مهمانان و یا در تدارک محل استقرار مهمامان باشید , یادتان باشد برای قبل از مراسم حتما یک کفش بسیار راحت انتخاب کنید, پاهای شما نیاز با استراحت دارند و پوشیدن کفش نامناسب ممکن است باعث خستگی و یا حتی زخمی شدن پاهای شما شود.

نوشیدنی الکی ممنوع:

خوردن نوشیدنی های مضر بخصوص نوشیدنی ای حاوی الکل باعث بی آبی بدن و نیز کم شدن آستانه تحمل شما خواهد شد. این کار موجب تحریک پذیری بیش از حد شما میشود.

 

در شبکه های اجتماعی پرسه نزنید:

ممکن است در لحظات قبل از خواب بخواهید سری به شبکه های اجتماعی بزنید , بهتر است تا یک هفته قبل از مراسم از این کار صرفنظر کنید.

دیدن عکسهای مراسم دوستان و یا حتی نوع برگزاری مراسم افراد دیگر ممکن است شما را مضطرب کند و شما خود را با افراد دیگر مقایسه کنید.

توصیه میشود به هیچ عنوان تا بعد از برگزاری مراسم هیچ عکسی نیز از مراسم خود در اینترنت منتشر نکنید تا عکسهای حرفه ای و ادیت شده خود را دریافت کنید.

پول نقد را فراموش نکیند:

درست است که امروز استفاده از کارت های بانکی جایگزین جدی پول نقد شده است اما باید یادتان باشد در هر صورت در روز مراسم ممکن است به پول نقد نیاز داشته باشید پس بهتر است مقداری پول نقد متناسب با نیازهای احتمالی همراهتان باشد.

لوازم آرایش جدید ممنوع:

به هیچ وجه از مواد آرایشی و مراقبت های پوستی جدید که تا به حال روی پوست خود امتحان نکردید استفاده نکنید.

در عوض توصیه میشود از کرمهای چشم و نیز مرطوب کننده های قبلی خود استفاده کنید, ماسک پوست را فراموش نکنید و تمام کارهای لازم برای داشتن پوستی شاداب و زیبا به کار ببرید.

کم نخوابید:

خواب کافی همیشه یکی از موارد مهم در حفظ سلامتی به شمار می آید , بخصوص برای عروس و داماد در شب قبل از مراسم عروسی.

داشتن خواب کافی علاوه بر تجدید قوای جسمی باعث سلامت روحیه و شادابی و طراوت پوست نیز میشود.

آب کافی نمیخورید:

خوردن ۸ لیوان آب در روز به همه توصیه میشود بخصوص در شب مراسم عروسی.

اگر احساس میکنید به خوردن آب نیاز دارید توصیه میشود به هر طریقی که ممکن است بطری آب خود را در روز مراسم همراه خود داشته باشید.

استرس دارید:

اجازه ندهید هیچ موضوعی شما را نگران و مضطرب کند, فیلم های غمگین نبینید و آهنگ غمگین گوش نکنید بجای آن از تمرین های مدیتیشن و یا فعالیت هایی که باعث شادی میشود استفاده کنید.

مجله عروس

منبع: اختصاصی عروس پیج
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *