وقتی حلقه نامزدی تان را دوست ندارید!!

وقتی حلقه نامزدی تان را دوست ندارید!!

حلقه نامزدی یکی از مهم ترین خریدهای دوره نامزدی و ازدواج است و قطعا انتخاب آن شاید به وسواس زیادی احتیاج داشته باشد.

همانطور که میدانید حلقه نامزدی و ازدواج یکی از یادگاری های دوران زیبای آشنایی و ازدواج شماست که تا آخر عمر با شما خواهد بود , اما در این میان شاید گاهی افرادی هم باشند که به دلایل مختلف حلقه نامزدی خود را دوست نداشته باشند . اگر شما هم جزو این افراد هستید پیشنهاد میکنیم این مطلب را دنبال کنید:

 

۱- اگر حلقه نامزدی که از طرف نامزدتان دریافت کردید را دوست ندارید و ممکن است با هر بار نگاه کردن به آن حس بدی به شما دست بدهد بهتر است در مورد آن کمی تحقیق کنید , ممکن است این حلقه یک نشان خانوادگی از مادر یا مادر بزرگ نامزدتان باشد بنابراین با این استدلال میتوانید کمی احساس خود را تعدیل کنید و وسواس را کنار بگذارید و به این نکته توجه کنید که شما فرد مهمی در زندگی نامزدتان بوده اید که چنین یادگاری ارزشمندی را به شما هدیه کرده است.

 

۲- اگر بعد از صحبت با نامزدتان باز هم احساس بدی نسبت به حلقه خود دارید میتوانید محترمانه در مورد حس خودتان با او صحبت کنید و نظر خودتان را بگویید , در نظر داشته باشید این حلقه برای ابراز عشق و علاقه به شما داده شده است بنابراین باید در بیان احساسات بسیار محتاط باشید تا طرف مقابل دچار سوءتفاهم نشود.

 

۳- اگر حلقه نامزدی شما یادگاری خانوادگی نیست و امکان تعویض و یا برگشت دارد با جلب رضایت نامزدتان این کار را انجام بدهید , در این مورد بهتر است برای خرید حلقه جدید همراه نامزدتان بروید و نظر او را نیز جویا شوید.

 

۴- اگر حلقه نامزدی شما یک یادگاری خانوادگی است و برای نامزدتان مهم است شما میتوانید از یک جواهر ساز بخواهید تا سنگ و یا الماس آن را حفظ کند و با یک طراحی جدید حلقه مورد نظر شما را بسازد و یا رنگ فلز و طلای آن را تغییر دهید و به آنچه دوست دارید نزدیک شوید.

 

۵- اگر فکر میکنید این حلقه تمام آن چیزی بوده که نامزدتان توانایی خرید و تهیه آن را داشته بهتر است سکوت کنید.

قطعا نامزد شما با توجه به توانایی مالی خود و نیز در نظر گرفتن عشق و علاقه اش به شما این حلقه را برای پیشنهاد ازدواج با شما تهیه کرده است بنابراین اگر سنگ و جواهر آن کوچک و یا نامرغوب است و یا مقدار طلای بکار رفته در آن کم است بهتر است از بیان آن خودداری کنید زیرا این حلقه با تمام جزییاتش از نظر نامزدتان بهترین بوده است.

شما میخواهید یک زندگی مشترک با همسر آینده تان شروع کنید و قطعا میزان ارزشمندی یک حلقه نمیتواند تضمین کننده خوشبختی شما باشد پس بهتر است کمی خویشتن دار باشید و از خوبیهای همسر آینده خود استفاده کنید.

 

مجله عروس

منبع: اختصتصی عروس پیج

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *